3dartatelier

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için her türlü soru, öneri veya geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

a

İLETİŞİM

Fikirtepe Mahallesi Doğan sok. No:B/1 Kadıköy/İstanbul

Email: info@3dartatelier.com
TEL: +90 (0) 216 551 27 11

Hakkımızda

3dartatelier

41

Yıllık Tecrübe

447

Tamamlanmış Proje

40.000

m² Tasarlanmış Alan

HAKKIMIZDA

3d Art Atelier ailesi olarak, tasarım, üretim ve uygulamada 1984 yılında başladığımız bu yolculukta, sektörün birçok alanında yaratıcılığın sınırlarını zorlamak için kurduğumuz markamızla, özgün ve özel çözümlerle müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmeye odaklanıyoruz. Büyük, küçük ölçekli projelerde ve kişisel mekan tasarımı ve üretiminde 40 yılı aşkın deneyime sahibiz. Çözüm ortaklığına odaklanarak, tasarım, üretim ve uygulama süreçlerinizde sizlere destek olmayı hedefliyoruz.

Önceliğimiz

Titiz tasarım, kaliteli malzeme temini, kaliteli üretim ve müşteri memnuniyeti için özveri. Her projemizde kaliteyi, estetiği ve sürdürülebilirliği bir araya getirerek sektörde öncü olma hedefimizi destekliyoruz. İleri teknolojiyi ve yaratıcılığı kullanarak, imkansızı mümkün kılıyoruz ve benzersiz yaşam alanları yaratıyoruz. Kendi alanlarında yıllara meydan okumuş sanatçılardan oluşan ekibimizle projelerinize hayat veriyoruz. İç mimarlıkta klasik anlayışları dönüştürerek ve yeniden tanımlayarak kalıplara meydan okuyoruz. Müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek, güçlü ortaklıklara ve benzersiz deneyimlere imza atmak için buradayız.

MİSYONUMUZ:

Müşterilerimize ilham verici mekanlar sunmak ve iç mekan tasarımında yeni standartlar belirlemek. Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlarımızla, her projede müşterilerimizi şaşırtmayı ve memnun etmeyi hedefliyoruz. İç mimarlık ve üretim alanında dinamik ve çözüm odaklı yaklaşımla sektörde yer alıyoruz. Her bir projede benzersiz çözümler üreterek sınırları zorluyoruz. Hayalinizdeki mekanı oluşturmanız için size ilham ve destek veriyoruz.

 

VİZYONUMUZ:

 

Sürdürülebilir tasarımlarla öne çıkarak örnek olmak. Doğa ve teknolojinin dengesini iyi yönetebilen ve yarattığı her alanda imzasını atmış bir firma olarak tanınmak istiyoruz. Müşteri odaklılık değerimizle birlikte, doğal kaynaklara duyarlılığımızı da ön planda tutarak ilerliyoruz. Bu vizyon çerçevesinde, müşterilerimize yaratıcı ve fonksiyonel çözümler sunarken doğal kaynakları koruma ve sürdürülebilirlik ilkelerini benimsemek yolunda işbirliği içindeyiz. İç mimarlık ve tasarım alanında içimizdeki ilhamı ve kaynakları değerlendirerek gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmayı amaçlıyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLER

Üretim süreci tasarım ve planlama aşamasıyla başlar. Bu aşamada, müşteri talepleri ve gereksinimleri doğrultusunda ürünün tasarımı yapılır ve üretim sürecinin planı oluşturulur.

a
01
Tasarım ve Planlama
a
02
Malzeme Temini
a
03
Üretim Hazırlığı
a
04
Üretim
a
05
Kalite Kontrol