3dartatelier

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için her türlü soru, öneri veya geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

a

İLETİŞİM

Fikirtepe Mahallesi Doğan sok. No:B/1 Kadıköy/İstanbul

Email: info@3dartatelier.com
TEL: +90 (0) 216 551 27 11

AK SİGORTA İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

AKSİGORTA İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

 

2015 yılında tasarımını Diem Mühendislik ve Mimarlığın üstlendiği ve üretimini 3D Art Atelier ailesi olarak uyguladığımız 800m2’lik alana sahip İzmir’de bulunan Ak Sigorta Bölge Müdürlük projemiz başarıyla hayata geçmiştir.

Bu modern ve işlevsel mekan, kurumsal marka kimliğini yansıtan kırmızı ve beyaz renklerle özenle tasarlanmıştır. Ofisin iç mekanında, sade ve şık bir atmosfer oluşturmayı hedeflediği ve farklı alanların uyum içinde olması için mobilya ve aydınlatma elemanları arasında dinamik bir bağ kurmayı amaçladık. Ofis mobilyaları, ergonomik özellikleriyle çalışanların rahat ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak üzere özenle seçilmiştir.

Modern dokunuşlarla eklenen daire şeklindeki aydınlatma elemanları, mekana çağdaş bir hava katarken, işlevsel aydınlatma düzenlemeleri sayesinde çalışma alanlarının doğru şekilde aydınlatılmasını sağladı. Bu da göz yorgunluğunu azaltarak odaklanmayı artırmayı amaçladı.

Açık ofis ve toplantı odalarında tercih ettiğimiz halıfleks zeminler, çalışanlarımıza konforlu bir çalışma ortamı sunması için düşünüldü.Doğal bir çalışma ortamı yaratabilmek için yeşilin gücünden destek aldık ve çalışma ortamını canlandıracak bitki detayları kullandık. Ofis, özgün ve iddialı tasarımıyla Ak Sigorta’nın öncü rolünü ve kalite anlayışını en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Ak Sigorta İzmir Genel Müdürlüğü binası, işlevselliği ve estetiği bir araya getirerek çalışanların verimliliğini arttırmayı hedeflerken, aynı zamanda modern tasarımıyla dikkat çekmektedir. Bu proje, firmamızın yenilikçi ve özgün yaklaşımını en iyi şekilde yansıtan bir başarı öyküsüdür.

Müşteri:

AK SİGORTA İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Category:
Tarih: