3dartatelier

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için her türlü soru, öneri veya geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

a

İLETİŞİM

Fikirtepe Mahallesi Doğan sok. No:B/1 Kadıköy/İstanbul

Email: info@3dartatelier.com
TEL: +90 (0) 216 551 27 11

SİEMENS ORTAK ÇALIŞMA ALANI

Siemens Ortak Çalışma Alanı

 

2018 yılında tasarımını Diem Mühendislik ve Mimarlığın üstlendiği ve üretimini 3D Art Atelier ailesi olarak uyguladığımız 2800m2’lik alana sahip İstanbul Kartal’da bulunan Philsa Philip Morris Avrupa Operasyon Merkezi projemiz başarıyla hayata geçmiştir.

Mimari projemiz, malzeme kullanımındaki işlevselliği ve çarpıcı çizgileriyle öne çıkıyor. Geometrik ahşap formların kullanıldığı tasarımımız, mekan içinde mekan yaratma amacını taşıyor. Bu ofis, birçok etkileşimin ve ortak fikrin hayata geçeceği bir ortam olacak şekilde tasarlandı. Önceliğimiz, çalışanların konfor ve estetik kaygıları olmadan bir arada çalışabilecekleri mutlu bir ortam yaratmaktı.

Ortak alanlar, ıslak hacimler ve sunum alanı, mekan içinde birbiriyle konuşan ve denge sağlayan tasarım unsurlarına dönüştü. Bireysel çalışma alanları da bu dengeyi koruyacak şekilde yerleştirildi. Seçilen ergonomik mobilyalar, çalışanlar ve ziyaretçiler için rahatlık ve güven duygusu oluşturdu. Renkli detaylarla süslenen tasarım, hareket alanlarını kolaylaştırmak için zeminde izler tasarlayarak iletişimi kolaylaştırdı.

Doğal ve yapay ışığın gücünden yararlanarak göz yormayan ve konsantrasyonu bozmayan bir mekan yaratmayı hedefledik. Bu ofis tasarımı, Siemens’in marka imajına uygun olarak eğlenceli ve dinamik bir atmosfer sunacak şekilde kurgulandı.

Siemens-Logo.wine
Müşteri:

SİEMENS ORTAK ÇALIŞMA ALANI

Category:
Tarih: