3dartatelier

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için her türlü soru, öneri veya geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

a

İLETİŞİM

Fikirtepe Mahallesi Doğan sok. No:B/1 Kadıköy/İstanbul

Email: info@3dartatelier.com
TEL: +90 (0) 216 551 27 11

Barbaros Hayrettin paşa Camii

2023 yılında İstanbul Levent’te açılışı yapılmış olan Barbaros Hayrettin Paşa Camii’nin iç mekânında bulunan ahşap merdiven, küpeşte ve korkulukları Osmanlı mimari ögeleri ve Barbaros Hayrettin Paşa’nın tarihin en önemli denizcilerinden biri oluşu göz önünde bulundurularak tasarım, üretim ve imalatları atölyemiz bünyesinde ki ahşap sanatçıları tarafından tamamlanmıştır.

Ürünlerin imalatında Anadolu’nun kadim ormanlarında yaşam döngüsünü tamamlamış olan ulu meşe ağaçları kullanılarak alanında deneyimli usta eller ve sanatçıların dokunuşlarıyla yeniden hayat bulmuş, atölyemizde özen ve sevgiyle birer birer işlenmiş ve üretimleri tamamlandıktan sonra alanda uygulamaları mekân ile bütünleşmesi göz önünde bulundurularak tüm insanlığın hizmetine sunulmuştur.

Camii içerisinde Osmanlı motiflerine yer verilirken diğer proje alanımız olan şadırvan ve lavabolar ile yine bu alanların bekleme alanları modern mimari ögeleri göz önünde bulundurularak ahşap çıtalamaların bitkiler ile birleştirilmesiyle ferah ve ekolojik alanlar yaratılmış olup; mai ile yeşilin uyumunu ahşap ile buluşturup görsel bir şölen oluşturulmuştur.

3D Art Atelier ailesi olarak atölyemiz bünyesinde bu büyük projede ihtiyaç duyulan diğer tüm kısmi ahşap uygulamalarının tasarım, üretim ve uygulamaları atölyemiz bünyesinde ki usta eller ve sanatçıların dokunuşlarıyla tamamlanmıştır.

3D Art Atelier ailesi ahşap işçiliğinin ön planda tutulduğu tüm projelerde tasarım süreçlerinden üretim ve uygulama desteği ile sektörde adını üst sıralarda tutarak öncü olmaya devam etmektedir.

Sevgiyle üretilen alanların mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz. 3D Art Atelier ailesi…

Müşteri:

Barbaros Hayrettin paşa Camii

Category:
Tarih: