3dartatelier

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için her türlü soru, öneri veya geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

a

İLETİŞİM

Fikirtepe Mahallesi Doğan sok. No:B/1 Kadıköy/İstanbul

Email: info@3dartatelier.com
TEL: +90 (0) 216 551 27 11

Brightkids Etiler Anaokulu

2019 yılında tasarımı Wall İnterior Design, mimari üretim ve uygulamaları 3D Art Atelier ailesi tarafından yapılan 620m2’lik inşaat alanına sahip Etiler’de bulunan BrightKids Anaokulu projemiz başarıyla tamamlanmıştır.

Bu projede çocukların kendilerini evlerinde hissetmeleri, kişisel gelişim ve motor becerilerini keşfederken eğlenceli zaman geçirmeleri ve istek-ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlayan konfor alaları özenle yaratılıp uygulanmıştır.

Bu alanlar; ebeveynler ve çocuklar için daha rahat ve güvenli karşılama alanı, çocukların ferah bir ortamda eğitim ve öğrenim görmeleri için sınıflar, kişisel gelişim ve motor becerilerine katkı sağlamak adına oluşturulan oyun alanları, kişisel ve temel ihtiyaçlarını karşılayacakları beslenme ve lavabo alanları ekibimiz tarafından özveriyle yapılmıştır.

Ürünlerimizin üretim sürecinde organik ve geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılmış olup çocuklarımızın hem sağlık hem de güvenliği göz önünde bulundurularak; atölyemizin bünyesinde bulunan alanlarında deneyimli usta eller ve sanatçılar tarafından imal edilen mobilyalar ile dekoratif aksesuarlar atölyemizde ki üretim sürecinin ardından başarıyla alanda uygulaması tamamlanmıştır.

3D Art Atelier ailesi; çocuk oyun alanları, kreşler, anaokulları ve çocukların motor becerileri ile kişisel gelişimlerini tamamlamaya yönelik tüm mekânları alanlarında uzman pedagog ve tasarımcılarla işbirliği yapıp tasarlayarak yine atölyemizde ki mobilya sanatçıları ile üretimini sağlamaktadır. 3D Art Atelier ailesi yaratım sürecinde özveri ile çalışıp sektörde öncü ve takip edilen firma olmaya devam etmektedir.

Sevgiyle kalın. 3D Art Atelier ailesi…

Müşteri:

Brightkids Etiler Anaokulu

Category:
Tarih: