3dartatelier

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için her türlü soru, öneri veya geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

a

İLETİŞİM

Fikirtepe Mahallesi Doğan sok. No:B/1 Kadıköy/İstanbul

Email: info@3dartatelier.com
TEL: +90 (0) 216 551 27 11

CSL BEHRİNG

Csl Behring

2020 yılında tasarımını Diem Mühendislik ve Mimarlığın üstlendiği ve üretimini 3D Art Atelier ailesi olarak uyguladığımız 700m2’lik alana sahip İstanbul Üsküdar’da bulunan, Csl Behring projemiz başarıyla hayata geçmiştir.

 

Emaar Square Plaza’nın 22. katında konumlanan CSL Behring’in İstanbul ofisi, prestijli bir medikal biyoteknoloji firması olarak öne çıkmaktadır. Ofisin tasarımı, marka kimliğini vurgulayan özel bir yaklaşımla hayata geçirilmiştir. Sade ve huzurlu bir karşılama alanı, ziyaretçiler ve çalışanlar için profesyonel ve güven verici bir ortam sağlamıştır. Tasarımda malzeme çeşitliliği dengeli bir şekilde kullanılarak mekana bütünlük ve uyum sağlaması için özenle seçilmiştir. CSL Behring’in marka rengi olan kırmızı, özgün bir marka imajı oluşturmak için yer yer kullanılmıştır. Ahşap detaylar ise ofise güvenli ve kaliteli bir atmosfer sunarken doğallıktan destek alınmıştır.

Ofiste bulunan ayrılmalar ve cam odalar, mekana karakter kazandırarak fonksiyonel bölgeler arasındaki iletişimi ve hareket alanlarını yönetmektedir. Tasarım, göz yormayan bir mekan yaratmayı amaçlayarak ziyaretçilere ve çalışanlara etkili bir ofis deneyimi sunmayı hedeflemiştir. Bu özel ofis tasarımı, CSL Behring’in özgün kimliğini ve lider konumunu vurgulayan modern ve işlevsel bir çalışma ortamını yansıtmaktadır.

CSLBehring_RGB_highres
Müşteri:

CSL BEHRİNG

Category:
Tarih: