3dartatelier

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için her türlü soru, öneri veya geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

a

İLETİŞİM

Fikirtepe Mahallesi Doğan sok. No:B/1 Kadıköy/İstanbul

Email: info@3dartatelier.com
TEL: +90 (0) 216 551 27 11

HP İSTANBUL OFİS

HP İstanbul Ofis

 

2011 yılında tasarımını Diem Mühendislik ve Mimarlığın üstlendiği ve üretimini 3D Art Atelier ailesi olarak uyguladığımız 2500m2’lik alana sahip İstanbul’da bulunan Hp İstanbul Ofis projemiz başarıyla hayata geçmiştir.

HP, 80 yılı aşkın bir süredir inovasyonun insanlığa olağanüstü katkılar sağladığına inanan ve dünyayı daha yaşanabilir hale getirme amacıyla çaba gösteren öncü bir kuruluştur. Bu ilham verici vizyondan esinlenerek, tasarım yolculuğumuza marka imajı ile minimalizmin zarif bir uyumunu tercih ederek başladık.

Karşılama alanında, markanın logosundaki beyazın sadeliği ile mavinin davetkarlığını birleştirerek oluşturduğumuz bir atmosferde ahşabın modern ve çekici etkisinden ilham aldık. Bekleme alanlarını, ergonomik mobilyalarla daha konforlu hale getirerek ziyaretçilerin rahatı ve çalışanların memnuniyeti için özenle tasarladık.

Ofis bölgelerinde, çalışanların kişisel alanlarını özelleştirerek iletişimi teşvik eden bir akıcılık sağlayan ve aynı zamanda mahremiyet duygusunu destekleyen bir çalışma ortamı sunduk. Toplantı odalarında ise, fikir alışverişini güçlendirmeyi hedefleyerek kırmızı renk detayları ve yazı tahtası gibi görsel iletişimi güçlendiren unsurları tercih ettik.

Çok fonksiyonlu olarak düşündüğümüz cam toplantı odaları, hem kişisel toplantılar için özel alanlar hem de bireysel çalışma alanları olarak tasarlandı. İç ve dış iletişimi korurken aynı zamanda görüntü ve gürültü kirliliğini azaltmak için buzlu camlar tercih ettik.

Rahat kumaşlarla donattığımız ortak dinlenme alanları, çalışanların stresten kurtulup odaklanmalarını sağlayabilecekleri mobilyalarla döşendi. Halıfleks zeminler, hareket alanlarında konfor ve rahatlık sunarak ortama zenginlik kattı. Ofisin verimliliğini artırmak amacıyla dengeli bir aydınlatma planıyla özenle tasarlanan beyaz ışık ise tasarımın önemli unsurlarından biridir. Markamızın prestijine layık bir şekilde projeyi tamamlayıp sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

 

 

 

 

HP
Müşteri:

HP İSTANBUL OFİS

Category:
Tarih: