3dartatelier

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için her türlü soru, öneri veya geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

a

İLETİŞİM

Fikirtepe Mahallesi Doğan sok. No:B/1 Kadıköy/İstanbul

Email: info@3dartatelier.com
TEL: +90 (0) 216 551 27 11

KUEHNE NAGEL GENEL MÜDÜRLÜK

KUHNE NAGEL GENEL MÜDÜRLÜK

 

2015 yılında tasarımını Diem Mühendislik ve Mimarlığın üstlendiği ve üretimini 3D Art Atelier ailesi olarak uyguladığımız 2500m2’lik alana sahip İstanbul’da bulunan Kuhne Nagel Genel Müdürlük projemiz başarıyla hayata geçmiştir.

Kuehne Nagel, lojistik sektöründe yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunarak insanları ve ürünleri bir araya getiriyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çaba gösteriyor ve ileri görüşlü adımlarla küresel ticareti geliştirerek toplulukları bir araya getiriyor. Bu vizyonu simetriye dayalı bir tasarım anlayışıyla harmanlayarak ofisimizi kurguladık. Simetrik detaylar, profesyonellik ve güven duygusu ile özdeşleşir ve bu da şirketin kurumsal imajını güçlendirmeye yönelik bir stratejidir.

Siyah ve beyaz renklerin kullanımı, simetrinin vurgulanmasına yardımcı oldu çünkü bu renkler arasındaki net ayrım, simetrik unsurların belirginliğini artırdı. Mat siyah ve parlak beyaz mobilyaların tercihi ise ofise lüks ve zengin bir hava kattı. Bu seçimlerin yanı sıra kaliteli ve modern mobilyaların kullanımı, ofisin şıklığını artırırken lineer tipi aydınlatma armatürleri de tasarımın estetiğini destekledi.

LED ışık oyunları, mekanın boyutunu algısal olarak değiştirerek görsel bir etki yarattı. Ayrıca, açık ofis tasarımında sarı, mor ve mavi tonlarını stratejik olarak kullanarak belirli alanları vurgulamak ve çalışanların dikkatini bu alanlara çekmeyi hedefledik. Grafik folyo baskılar, toplantı odalarının estetik değerini artırdı ve odaların daha çekici ve davetkar olmasını sağladı.

Genel aydınlatmada simetriye başvurarak alanın her tarafına eşit miktarda ışık düzeni oluşturarak daha dengeli ve estetik bir görünüm elde ettik. Bu öğelerin bir araya gelmesiyle Kuehne Nagel Genel Müdürlük Ofisi, şık ve profesyonel bir atmosfer sunan bir çalışma ortamı haline geldi.

Kühne Nagel
Müşteri:

KUEHNE NAGEL

Category:
Tarih: