3dartatelier

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için her türlü soru, öneri veya geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

a

İLETİŞİM

Fikirtepe Mahallesi Doğan sok. No:B/1 Kadıköy/İstanbul

Email: info@3dartatelier.com
TEL: +90 (0) 216 551 27 11

PHİLSA PHİLİP MORRİS AVRUPA OPERASYON MERKEZİ

Philsa Philip Moris Avrupa Operasyon Merkezi

 

2015 yılında tasarımını Diem Mühendislik ve Mimarlığın üstlendiği ve üretimini 3D Art Atelier ailesi olarak uyguladığımız 10000m2’lik alana sahip İstanbul Kağıthane’de bulunan Philsa Philip Morris Avrupa Operasyon Merkezi projemiz başarıyla hayata geçmiştir.

 

Özellikle tercih ettiğimiz loft ofis tasarımıyla projemiz başarı ile tamamlandı. Bu tasarım, genellikle endüstriyel alanlarda bulunan eski fabrikaları, depoları veya atölyeleri modern bir ofis ortamına dönüştürmeyi amaçladı. Yüksek tavanlar ve açık alanlar gibi mevcut yapısal detayları koruyarak ferah bir atmosfer yaratmayı hedefledik. Bu sayede çalışanlar rahatça hareket edebilir, iletişim kurabilir ve yaratıcılıklarını artırabilirler. Ayrıca ofisin ihtiyaçlarına göre kolayca yeniden düzenlenlenebilmesini önemli bulduk.

Endüstriyel detaylarla, metal kirişler ve dökme demir parçalarla, benzersiz bir estetik ve karakter oluşturduk. Modern ve trendi bir imajla tasarımı şekillendirirken, aynı zamanda endüstriyel tasarım elemanlarını kullanarak atmosferi destekledik. Retro ve vintage tarzındaki mobilyalar ve eski fabrika ekipmanları gibi unsurlarla, mekana geçmişin ruhunu yansıtarak nostaljik bir hava yarattı.

Sunum alanında kullanılan metal sandalyeler, modern ve sofistike bir görünüm sunarken mekanla bütünleşti. Cam toplantı odaları, değişen ihtiyaçlara uyum sağlayacak şekilde kurgulanırken, buzlu camlar görüşmeler için gizlilik ve entelektüel mahremiyet sağladı, bu da ofisin estetiğine katkıda bulundu.

Parlak zemin tercihiyle, stil ve atmosfere bütünlüğü sağladık. Işık oyunları ve doğru aydınlatma düzenlemeleriyle çalışanların motivasyonunu ve odaklanmayı arttırabileceğimizi düşünerek özgün karaktere sahip bu ofis tasarımıyla markaya yeni bir imaj kazandırdık.

 

 

Philip-Morris-Logo
Müşteri:

PHİLSA PHİLİP MORRİS AVRUPA OPERASYON MERKEZİ

Category:
Tarih: